Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]

Wirtualna biblioteka

W wirtaulnej bibliotece, każdy zarejestrowany użytkownik forum ma możliwość darmowego pobierania książek w wydaniu elektronicznym bez jakichkolwiek limitów. Zgromadziliśmy około 250 ksiązek dotyczących chemii, pirotechniki i nauk pokrewnych w języku polskim jak i zagranicznym. Staramy się na bierząco dodawać nowe pozycje.

UWAGA

Obecnie pobieranie książek zostało wstrzymane. Zbieramy na nowy serwer. Każda osoba, która dołoży się do nowego serwera może liczyć na podziękowanie od nas w postaci linku do akutanej bazy. Baza linków zostanie wysłana po zakończeniu zbiórki.

Mamy nadzieje, że jedyna tak duża w internecie multimedialna biblioteka dotycząca chemii i pirotechniki ułatwi wielu osobą czerpanie wiedzy z mało dostępnych książek. Zapraszamy do kożystania z biblioteki oraz wysyłania nam odnośników do ksiązek, których nie ma aktualnie dostępnych na Vortalu młodego Chemika.


Dział ten ma na celu udostępnianie odnośników znalezionych w internecie na obcych stronach nie powiązanych z portalem Vortal młodego Chemika (www.VmC.org.pl). Żadna pozycja występująca w wirtualnej bibliotece nie jest właśnością Vortal młodego Chemika, ani nie znajduje się na serwerach Vortalu młodego Chemika.

Powered by Phoca Download